Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
До уваги суб'єктів господарювання, які реалізують алкогольні, слабоалкогольні напої та пиво на території м. Слов’янськ [12 червня 2019  10:11]

Незважаючи на вжиті заходи, які спрямовані на попередження вчинення правопорушень серед військовослужбовців, на даний час продовжують мати місце випадки вживання військовослужбовцями алкогольних напоїв.

Стан алкогольного сп'яніння військовослужбовця негативно впливає на швидкість реакції та прийняття ним рішень, що є особливо небезпечним в критичних ситуаціях, які можуть виникати в умовах особливого періоду під час проведення операції об'єднаних сил. 

Нагадуємо, що розпорядження голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2015 року № 115 “Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв” (із змінами) на даний час є чинним. Згідно цього розпорядження на період проведення операції об'єднаних сил на території Донецької області діє заборона продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових особам у військовій формі чи таким, які мають очевидні ознаки, що свідчать про проходження ними військової служби та наявності інформації, що свідчить про причетність особи до Збройних Сил України, чи інших військових формувань, передбачених законодавством. Але не всі суб'єкти господарювання дотримуються виконання вимог цього розпорядження та продовжують здійснювати продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям, що може створити напружену соціально-психологічну ситуацію серед мешканців міста і призвести до травматизму та загибелі як серед військовослужбовців, так і серед цивільного населення. 

Контроль за виконанням даного розпорядження покладений на органи внутрішніх справ. 

У зв'язку з вищевикладеним для врегулювання зазначеного питання просимо вас вжити заходів щодо виконання вимог даного розпорядження та провести додаткову інформаційно-роз'яснювальну роботу із співробітниками підвідомчих вам об'єктів торгівлі.

У разі виникнення конфліктних ситуацій з військовослужбовцями просимо звертатись до Донецького зонального відділу військової служби правопорядку Збройних Сил України (84333 м. Краматорськ, вул. Маяковського, 10) за телефоном: (06264) 6-52-61


237Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика