Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Завершено процес відбору конкурсних робіт та розпочато голосування за кращий логотип та слоган міста Слов’янськ [05 серпня 2019  17:54]

Станом на 31 липня 2019 року було подано 29 конкурсних робіт учасників. На конкурс подали свої роботи Артамонова Ангеліна (3 роботи), Гагарін Володимир, Гетта Ярослава, Гончарова Інна (2 роботи), Корольов Михайло, Клочко Ганна (5 робіт), Лазарев Ілля, Мацькова Наталія, Пашков Олександр, Пушкін Ігор (4 роботи), Радковський Володимир, Софія Борисівна, Чистиков Олексій (3 роботи), Шевцов Євген (3 роботи), Янько Дмитро. 

Після проведення засідання конкурсної комісії було відібрано 14 конкурсних робіт, які пройшли до наступного етапу - громадської оцінки жителями міста. Наголошуємо, що визначення громадської оцінки жителями міста відбувається шляхом електронного опитування із застосуванням надійних методів ідентифікації (BankID, ЕЦП або MobileID). Долучитися до опитування можна за посиланням https://consult.e-dem.tools/polls/142 

Оцінка жителями міста конкурсних робіт триватиме до 25 серпня 2019 року.

З п’яти конкурсних робіт – переможців голосування, які отримають найбільшу кількість голосів підтримки жителями міста, буде визначений переможець конкурсу на кращий логотип та слоган міста Слов’янськ. Переможець конкурсу отримає грошову премію у розмірі 10 тис.грн.

Слов’янська міська рада висловлює свою щиру вдячність усім учасникам конкурсу на кращий логотип та слоган міста Слов’янськ за небайдужість до свого рідного міста та надію на краще життя!


493Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика