Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська до переліку об’єктів, що підлягають приватизації» [29 серпня 2019  10:05]

Розробник – управління комунальної власності Слов’янської міської ради

З метою визначення процедури подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська до переліку об’єктів, що підлягають приватизації, на виконання ч.7 ст.11 ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» розроблений проект  рішення Слов’янської міської ради «Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська до переліку об’єктів, що підлягають приватизації».
 
Проект регуляторного акту розроблено відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна». 

Проект регуляторного акту «Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська до переліку об’єктів, що підлягають приватизації» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено 05.09.2019 р. на сайті: docs.slavrada.gov.ua у розділі «Проекти регуляторних актів». 

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить два місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу. 

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі: 

 •  поштою за адресою: 84122, Донецька область, м. Слов’янськ, пл.Соборна, 2; 

 •  електронною поштою: postmaster@slavrada.gov.ua .


411Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика