Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
До уваги спортсменів [11 січня 2020  12:45]

Відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту опрацьовані документи, які надійшли на отримання стипендії Слов’янської міської ради для провідних та перспективних спортсменів міста у 2020 році.

Загалом, з 01 листопада по 28 грудня 2019 року до відділу подано 66 пакетів документів, із них – 32 з олімпійських видів спорту; 28 – з неолімпійських видів спорту; 6 – з видів спорту серед людей з інвалідністю (список додається).

Згідно рішення Слов’янської міської ради від 23.10.2019 № 4-LXXI-7 «Про затвердження Положення про стипендію Слов’янської міської ради провідним та перспективним спортсменам міста» стипендія призначається на конкурсній основі спортсменам віком до 35 років, які зареєстровані та проживають у м. Слов’янськ, та/або на змаганнях, як і в попередньому році, так і в рік виплати стипендій представляють м. Слов’янськ з метою підтримки і стимулювання для успішних майбутніх виступів на спортивних змаганнях високого рівня, визнання вагомого внеску в розвиток спорту вищих досягнень, та розвитку фізичної культури і спорту, морального і матеріального заохочення спортсменів для подальшої мотивації та досягнення високих спортивних результатів.

Розмір стипендії визначається за досягненнями спортсмена. Максимальний розмір стипендії не перевищує прожитковий мінімум станом на 01 січня року в якому відбувається виплата. Мінімальний розмір стипендії дорівнює 25% від прожиткового мінімуму.

За значні досягнення в спорті можуть бути призначені 32 стипендії Слов’янської міської ради, з них:

  • 16 стипендій – олімпійські види спорту;
  • 10 стипендій – неолімпійські види спорту;
  • 6 стипендій – види спорту серед спортсменів з інвалідністю (перевага надається видам спорту, які входять до програм паралімпійських та дефлімпійських ігор).

Список спортсменів, які будуть отримувати стипендію Слов’янської міської ради у 2020 році буде затверджений на засіданні координаційної ради з питань подальшого розвитку фізичної культури та спорту в місті Слов’янську. 

Орієнтовна дата засідання координаційної ради – 23 січня 2020 року.


1114Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика