Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території для будівництва районного парку “Лісний”, м. Слов’янськ та звіту про стратегічну екологічну оцінку. [10 липня 2020  10:46]

Відповідно до п.4 ст.12 Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку”, з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості, Слов’янська міська рада оприлюднює проект детального плану території для будівництва районного парку “Лісний”, м. Слов’янськ та звіт про стратегічну екологічну оцінку.

1. Детальний план території для будівництва районного парку “Лісний”, м.Слов’янськ розробляється з метою уточнення планувальної структури, функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території, виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території. 

2. Рішення про затвердження детального плану території приймає Слов’янська міська рада. 

3. Громадське обговорення проекту детального плану території для будівництва районного парку “Лісний”, м. Слов’янськ та звіту про стратегічну екологічну оцінку триватиме у термін з 09.07.2020 по 09.08.2020.
Громадські слухання щодо проекту детального плану території для будівництва районного парку “Лісний”, м. Слов’янськ та звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться 04.08.2020 о 14-00 за адресою: м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2, 3-й поверх, малий зал засідань. 

Інформацію щодо проекту детального плану території для будівництва районного парку “Лісний”, м. Слов’янськ та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна отримати в управлінні містобудування та архітектури Слов’янської міської ради (поштова адреса: 84122, Донецька область, м.Слов’янськ, пл. Соборна, 2, каб. 60) та на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради. 

Письмові зауваження та пропозиції подаються до Слов’янської міської ради на вищевказану адресу та на електронну адресу slavgorarch@i.ua під час громадського обговорення. Контактна особа: начальник управління містобудування та архітектури Слов’янської міської ради, головний архітектор м.Слов’янська Руденко Сергій Іванович. Термін надання зауважень та пропозицій триватиме з 09.07.2020 по 09.08.2020. 

Інформація про існуючий стан навколишнього середовища, природних ресурсів, що стосується детального плану території, знаходиться у відділі екології та природних ресурсів Слов’янської міської ради (м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2, каб.304). Інформація, пов’язана зі здоров’ям населення, знаходиться у відділі охорони здоров’я Слов’янської міської ради (м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2, каб.439) 

4. Проект детального плану території для будівництва районного парку “Лісний”, м.Слов’янськ та звіт про стратегічну екологічну оцінку не потребують проведення транскордонних консультацій. 

Відповідно до п.3 ст.11 Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку”, звітом про стратегічну екологічну оцінку для проекту проекту детального плану території для будівництва районного парку “Лісний”, м. Слов’янськ є розділ “Охорона навколишнього природного середовища”. 

Проект детального плану території для будівництва районного парку “Лісний”, м. Слов’янськ (графічна частина та пояснювальна записка з розділом "Охорона навколишнього природного середовища")


1477Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика