Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Шановні слов’янці!  [11 вересня 2020  08:36]

Слов’янським міським головою оголошується конкурс «Кращий педагогічний працівник м.Слов’янська» за наступними номінаціями: «Кращий вчитель» «Краща вихователь» 

Конкурс проходитиме з 11.09.2020 по 30.09.2020 року та складатиметься з двох етапів.

Перший етап буде проводитись з 11.09.2020 по 15.09.2020. Мета цього етапу – збір ваших пропозицій. Протягом п’яти днів кожний з вас може подати ім’я найкращого, на ваш погляд, вчителя закладу загальної середньої освіти та вихователя закладу дошкільної освіти, що розташовані на території міста Слов’янська.

Свої пропозиції ви можете надати в письмовому вигляді до відділу освіти Слов’янської міської ради (площа Соборна, 2, каб.73) або на електрону адресу slov-osvita@ukr.net. В пропозиції необхідно зазначити прізвище, ім’я, по батькові, посаду та заклад освіти, де працює педагогічний працівник.

За результатами пропозицій, що надійдуть, 16.06.2020 будуть визначені двадцять п'ять лідерів в кожній з номінацій.

Другий етап проходитиме з 16.09.2020 по 30.09.2020, протягом якого визначиться переможець в кожній номінації шляхом електронного голосування.

Проголосувати можна буде виключно онлайн на веб-платформі електронних консультацій за посиланням із застосуванням надійних засобів ідентифікації (BankID або ЕЦП). Кожний мешканець може проголосувати лише за одного претендента в межах кожної номінації.

Переможці в кожній номінації отримають грошову нагороду в розмірі 10 тис.грн. Нагороди переможцям вручатиме особисто міський голова Вадим Лях після визначення результатів конкурсу.


831Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика