Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Про наданя дозволу на відключення квартири від системи централізованого опалення [23 листопада 2020  16:08]

Протокол № 4

засідання міської комісії з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання


26.10.2020р. м.Слов’янськ

Головував: голова міської комісії з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання, заступник міського голови Секлецов А.В.

Присутні: члени міської комісії з розгляду питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання (у зв’язку із введенням карантинних обмежувальних заходів засідання проводилося у дистанційному режимі).

Порядок денний:

1. Розгляд заяв громадян на відключення від мереж централізованого опалення окремих приміщень у багатоквартирних житлових будинках.

Заслухали інформацію:

Житловий будинок по вул. Університетська, 28 входить до складу ОСББ «Університетська, 28». За інформацією ВО «Слов’янськтепломережа» на момент набрання чинності Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води 50% квартир у житловому будинку переве-дено на індивідуальне опалення. На розгляд комісії надійшли заяви від власників квартир № 18, №12, № 10 з проханням надати дозвіл на відключення від системи централізованого опалення

Шляхом голосування:

Вирішили:

Керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та жит-лово-комунального господарства України від 26.07.2019 №169 ”Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та поста-чання гарячої води» (далі Порядок), враховуючи рішення Слов’янської міської ра-ди від 15.02.2006 № 106 “Про створення міської комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гаря-чого водопостачання” із змінами та доповненнями:

1. Надати дозвіл на відключення квартири від системи централізованого опалення та влаштування системи індивідуального опалення при обов’язковому отриманні технічних умов на відключення від системи централізованого опалення від ОКП «Донецьктеплокомуненерго» ВО «Слов’янськтепломережа»:

  • Щігельській Т.М. 
  • Шігельській Т.О .
  • Арістовій Н.Б. 


Враховуючи, що у відповідності до п. 8 розділу III Порядку відокремлення (відключення) квартири чи нежитлового приміщення від ЦО та ГВП здійснюється у між опалювальний період не пізніше ніж 01 жовтня у спосіб, що не перешкоджає постачанню теплової енергії та гарячої води до інших квартир та нежитлових приміщень багатокварти-рного будинку, приєднаних до ЦО та ГВП, роботи з відключення квартир можуть бути проведені після закінчення опалювального сезону 2020-2021 років.


Голова комісії         підпис       А.В. Секлецов

Секретар               підпис       О.Г. Осетрова 


843Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально

Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика