Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
UITT 26-а Міжнародна туристична виставка «Україна — подорожі та туризм» [09 лютого 2021  16:01]

24-26 березня 2021 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ проспект Броварський, 15) відбудеться UITT 26-а Міжнародна туристична виставка «Україна — подорожі та туризм», організатором якої є виставкова компанія ДП «Прем’єр Експо» (Україна) та ІТЕ Group Ріс (Великобританія). 

Цього року в UITT планується участь понад 200 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій, готелів, транспортних агенцій, страхових компаній, представництв 20 країн світу. 

UITT є найбільшою туристичною подією сезону весна-літо в Україні, і є ефективним інструментом популяризації України як туристичного напрямку в цілому та її окремих регіонів на національному та міжнародному рівнях. 

Україна багата е тільки природними ресурсами, але й неповторним місцевим колоритом, особливою атмосферою гостинності та локальною кухнею. З метою більш масштабної та ефективної популяризації гостинної України як привабливого туристичного напрямку цього року на виставці UITT пропонується розширити експозицію України та об’єднати стенди міст та регіонів України в єдину експозицію UKRAINIAN HOSPITALITY DAYS (Дні гостинності України). 

Більш детальну інформацію можливо отримати за телефоном: (044) 496 86 45 – Стадник Наталія Михайлівна.


287Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика