Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Звіт за результатами електронних консультацій з громадськістю 14.06.2021 [16 червня 2021  10:43]

Найменування органу виконавчої влади, який проводив електронні консультації з громадськістю:

Фінансове управління Слов’янської міської ради

Зміст питання або назва проекту акту,що виносилося на обговорення:

Проект рішення Слов’янської міської ради «Про встановлення на території Слов’янської міської територіальної громади ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців першої та другої груп платників єдиного податку». Публічне громадське обговорення проводилося шляхом електронних консультацій. 

На офіційному вебсайті Слов’янської міської ради було розміщено інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю, проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до нього.

Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

На момент закінчення електронного обговорення НПА на вебплатформі електронних консультацій, станом на 14.06.2021 з проектом ознайомились 110 осіб. Пропозицій, зауважень та коментарів до проекту рішення Слов’янської міської ради «Про встановлення на території Слов’янської міської територіальної громади ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців першої та другої груп платників єдиного податку» не надходило.

Інформація про пропозиції, що надійшли до Фінансового управління Слов’янської міської ради:

Пропозиції до проекту рішення Слов’янської міської ради «Про встановлення на території Слов’янської міської територіальної громади ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців першої та другої груп платників єдиного податку» не надходили.

Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень:

Пропозицій та зауважень від громадськості не надходило.

Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

За результатами електронних консультацій з громадськістю щодо проекту рішення Слов’янської міської ради «Про встановлення на території Слов’янської міської територіальної громади ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців першої та другої груп платників єдиного податку», враховуючи, що пропозицій та зауважень не надходило, прийнято рішення: проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу подати до постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, регуляторної політики, протидії корупції для вивчення та надання висновку про відповідність проекту регуляторного акта вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».


853Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуальнопошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua