Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Відділ транспорту та зв'язку інформує про оприлюднення проєкту регуляторного акту [13 жовтня 2021  13:32]

Повідомлення
про оприлюднення проєкту регуляторного акту - проєкту розпорядження керівника 
Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району 
Донецької області «Про встановлення тарифів на 
перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування»

Розробник – відділ транспорту та зв'язку Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області.

До Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області надійшли листи перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, з питання необхідності встановлення економічно обґрунтованих тарифів на перевезення пасажирів. До листів перевізники додали для кожного перевізника окремо Звіти про науково-технічну роботу: «Виконання техніко-економічного обґрунтування зміни рівня тарифу при перевезені пасажирів на міських маршрутах загального користування у звичайному режимі руху транспортними засобами ПАЗ-32054 (СПГ) та режимі «маршрутне таксі» транспортними засобами РУТА (СПГ) з урахуванням вимог положень чинних нормативно-правових актів», підготовлені Державним підприємством «Державний автотранспортний науково-дослідний та проектний інститут» (ДП «ДержавтотрансНДІпроект») Міністерства інфраструктури України.

В листах автомобільних перевізників зазначено, що основними підставами для встановлення нового тарифу є зростання цін на паливо-мастильні матеріали, акумулятори та інші матеріали і складники, що використовуються безпосередньо для забезпечення виконання перевезень пасажирів і обслуговування транспортних засобів, зріс рівень мінімальної заробітної плати.

Проєкт регуляторного акту передбачає підвищення рівня тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Основна ціль державного регулювання – забезпечення реалізації єдиної тарифної політики на автомобільному транспорті, основні завдання якої спрямовані на:

забезпечення економічного розвитку підприємницької діяльності у сфері автомобільного транспорту, збільшення кількості суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги з перевезення пасажирів, створення рівних умов для роботи всіх суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері пасажирських перевезень, розвиток конкуренції;

збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів за рахунок отримання податків суб’єктів підприємницької діяльності;

забезпечення потреб мешканців Слов’янської міської територіальної громади у якісному транспортному обслуговуванні, залучити суб’єктів господарювання, які здійснюють послуги з перевезення пасажирів здійснювати пасажирські перевезення на нерентабельних маршрутах.

Проєкт регуляторного акту «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування» та аналіз його регуляторного впливу будуть оприлюднені в мережі Інтернету на офіційному веб-сайті Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації Краматорського району Донецької області за посиланням http://docs.slavrada.gov.ua у розділі «Проєкти регуляторних актів» у строки визначені Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акту становить один місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

  • поштовою адресою: 84122, Донецька область, м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2;
  • електронною поштою: transport@slavrada.gov.ua

566Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуальнопошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua