Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю [20 грудня 2021  14:54]

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив електронні консультації з громадськістю: 

Слов’янська міська військово-цивільна адміністрація Краматорського району Донецької області.

2. Назва проєкту акта, що виносився на обговорення: 

Про припинення діяльності шляхом ліквідації комунального закладу Слов’янської міської ради Краматорського району Донецької області «Слов’янська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос».

3. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні: 

На момент закінчення електронного обговорення на вебплатформі електронних консультацій, станом на 17.12.2021 з проєктом ознайомились 112 осіб, отримано коментар від Шарабан Олени Миколаївни.

4. Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення, із зазначенням автора кожної пропозиції: 

В ході проведення електронного обговорення на вебплатформі електронних консультацій, отримано наступний коментар від Шарабан Олени Миколаївни: 

«Детям будет очень не удобно добираться с Былбасовки в центр или на вокзал. При этом это дополнительные расходы на маршрутное такси, многие родители не смогут оплатить проезд. Считаю что дети должны иметь возможность заниматься спортом в своем районе.» (текст оригіналу).

5. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень: 

Щодо зауваження Шарабан Олени Миколаївни. Вихованці, що займались у відділеннях з видів спорту комунального закладу Слов’янської міської ради Краматорського району Донецької області «Слов’янська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» продовжать займатися у відділеннях КЗ «ДЮСШ м. Слов’янська» та КПНЗ «Міська КДЮСШ», які функціонують з лютого 2021 року на території смт. Билбасівка (місце занять не буде змінено).

6. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення: 

За результатами електронних консультацій з громадськістю до проєкту розпорядження керівника Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації «Про припинення діяльності шляхом ліквідації комунального закладу Слов’янської міської ради Краматорського району Донецької області «Слов’янська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» отримано коментар від Шарабан Олени Миколаївни. За результатами розгляду коментаря, та у зв’язку з тим, що фактичне місце занять вихованців дитячо-юнацької спортивної школи не буде змінено, проєкт розпорядження керівника Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації «Про припинення діяльності шляхом ліквідації комунального закладу Слов’янської міської ради Краматорського району Донецької області «Слов’янська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» вирішено залишити без змін та доповнень.


2890Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua