Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад: [06 січня 2022  09:42]

1) Головний спеціаліст відділу освіти Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації, тимчасово, на термін соціальної відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами основного працівника.

2) Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації. 

3) Головний спеціаліст сектору по роботі з документами ліквідованих підприємств архівного відділу Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації.

Кваліфікаційні вимоги: 

  • вища освіта не нижче ступеня бакалавра;
  • без вимог до стажу роботи;
  • вільне володіння державною мовою;
  • знання основних програм роботи на комп'ютері;
  • знання Конституції України, Закону України «Про запобігання корупції», законодавчих актів про службу в органах місцевого самоврядування та питань, що відносяться до діяльності відділів. 

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит і проходять співбесіду.

З 01.01.2017 року всі кандидати, які претендують на зайняття посад в міській раді, разом з необхідним пакетом документів, до подачі заяви на участь у конкурсі, складають та оприлюднюють електронну декларацію (як претендента на посаду) на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції і надають її в роздрукованому вигляді до відділу кадрової роботи.

З питання прийому документів звертатися протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Слов’янськ, пл.Соборна, 2, міська військово-цивільна адміністрація, відділ кадрової роботи (2-й поверх, каб. 215), тел. 2-53-22 або ознайомитися з інформацією щодо вакансій на сайті Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації в розділі «Вакансії» та розділі «Оголошення».


1576Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua