Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
До уваги суб'єктів господарювання, які здійснюють реалізацію товарів, що мають істотну соціальну значущість на території Слов’янської ОТГ! [05 травня 2022  12:15]

Управління економічного та інвестиційного розвитку Слов'янської військової адміністрації доводить до вашого відома, що Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів (далі – Держпродспоживслужба) під час воєнного стану продовжує декларування зміни цін на соціально значущі товари. 

Постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення» (далі – Постанова) запроваджено державне регулювання цін шляхом декларування зміни роздрібних цін на товари, що мають істотну соціальну значущість та товари протиепідемічного призначення. 

Постанова є чинною і має застосовуватись усіма суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у відповідній сфері. 

Декларування зміни роздрібних цін на товари здійснюється в електронному вигляді шляхом подання відомостей до Держпродспоживслужби через її офіційний веб-сайт з використанням кваліфікованого електронного підпису. 

Відомості автоматично вносяться до Реєстру роздрібних цін на товари, який ведеться в електронному вигляді Держпродспоживслужбою. Внесення відомостей до Реєстру роздрібних цін на товари здійснюється безоплатно. 

До відомостей з Реєстру роздрібних цін на товари Держпродспоживслужба на своєму офіційному веб-сайті забезпечила вільний, цілодобовий і безоплатний доступ. 

Реєстр має фільтри, за допомогою яких можна відслідковувати зміни ціни на окремий товар по регіонах, по датах, по суб’єктах. Це надає можливість не тільки здійснювати контроль, а й прослідкувати динаміку цін на товари, що мають соціальну значущість. 

З інформацією про ціни на такі товари можна ознайомитися на офіційному сайті Держпродспоживслужби за посиланням https://declaration.consumer.gov.ua.


642Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua