Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
З початку війни майже 100 родин звернулися до Фонду в Донецькій області за допомогами на поховання померлих працівників [10 жовтня 2022  12:24]

Управління виконавчої дирекції Фонд соціального страхування України в Донецькій області продовжує в повному обсязі здійснювати всі види виплат матеріального забезпечення, у тому числі фінансування допомоги на поховання. 

З початку війни відділеннями управління в Донецькій області профінансовано такі допомоги для майже 100 родин або осіб, які здійснили поховання. На це направлено 405,9 тисячі гривень. 

Призначення допомоги сім'ї померлого або особі, яка здійснила поховання, здійснюється на підставі свідоцтва про смерть та оригіналу витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть або оригіналу довідки про смерть, виданої для отримання допомоги на поховання. 

Крім того, Фондом соціального страхування України фінансується допомога на поховання члена сім'ї застрахованої особи. Призначення відбувається на підставі наведених вище документів, а також довідки з місця проживання про перебування померлого члена сім'ї на утриманні застрахованої особи (окрім членів сім’ї, які мали самостійні джерела засобів до існування). 

Розмір допомоги на поховання за рахунок коштів Фонду складає 4 100 гривень. 

Нагадаємо, смерть внаслідок нещасного випадку на роботі, зокрема внаслідок бойових дій, є окремим страховим випадком та передбачає інші види виплат від Фонду.


1865Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua