Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Щомісячні страхові виплати потерпілих на виробництві Донецької області зросли на понад 1300 гривень [10 жовтня 2022  12:27]

Середній розмір щомісячної страхової виплати на одного потерпілого від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області склав за підсумками серпня 2022 року 6 252,94 гривні – на 1332,36 гривні, або 27,1%, більше порівняно з тим же періодом 2021 року. 

Такі страхові виплати управління щомісяця фінансує для українців, які отримали стійку втрату працездатності, інвалідність внаслідок професійної діяльності на підприємствах Донецької області, а також для родин потерпілих у разі їх смерті. 

Розмір виплат зріс, зокрема, внаслідок проведеного фахівцями Фонду перерахунку – попри чисельні технічні складнощі в умовах воєнного стану, активні бойові дії на території області у березні цього року працівники Фонду в Донецькій області здійснили перерахунок розміру щомісячних страхових виплат для всіх потерпілих вчасно. 

Нагадаємо, у вересні управлінням уже направлено кошти для здійснення щомісячних виплат у повному обсязі для всіх потерпілих. Водночас, на жаль, у період війни строки безпосереднього перерахування можуть подовжуватися. Загалом на проведення щомісячних виплат у минулому місяці відділеннями управління було направлено понад 223 мільйони гривень.


2706Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua