Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах по Донецькій області склав 369,8 гривень [24 листопада 2022  13:13]

Одним із видів матеріального забезпечення, яке здійснює Фонд соціального страхування України, є допомога по вагітності та пологах працюючим жінкам. 

З початку року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області прийнято на оплату заяви-розрахунки для фінансування допомог по вагітності та пологах на суму 76,5 млн грн. 

Загалом виплати нараховано для більше 1,8 тисячі застрахованих осіб за понад 206,9 тис. днів перебування у декретних відпустках. 

Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах у цьому році склав 369,8 грн. 

Нагадаємо, допомога по вагітності та пологах у розмірі 100% середньої заробітної плати надається працюючим жінкам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за весь період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами. У загальних випадках її тривалість складає 126 календарних днів (70 днів до передбачуваного дня пологів і 56 днів після пологів). 

Слідкувати за станом надання матеріального забезпечення застраховані особи можуть онлайн у телеграм-каналі Фонду https://t.me/socialfund .


2040Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua