Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
На роботу – після ярмарку вакансій! [26 січня 2023  11:29]

Нещодавно у приміщенні Слов’янського міського центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю представника Слов’янського відділення АТ «Приватбанк». 

А щоби захід увінчався успіхом, попередньо спеціалісти проаналізували професійно-кваліфікаційний склад безробітних і на зустріч запросили лише тих, хто відповідає вимогам працедавця. 

Консультант роботодавця Віталіна Шатілова зазначила, що мета заходу – знайти серед безробітних охочих працювати у фінансовій організації. Вона також стисло окреслила ситуацію на місцевому ринку праці, більш детально зупинившись на базі вільних робочих місць і вакантних посад та перспективах працевлаштування для представників різних професій. 

Запрошена до слова Вікторія Пасікун, начальник Слов’янського відділення АТ «Приватбанк», презентувала діяльність підприємства. Вона вела мову про створені умови праці, соціальні пільги, гідне фінансове забезпечення, можливості кар’єрного зростання шляхом підвищення кваліфікації та інше. 

Упродовж заходу пані Вікторія провела співбесіду з претендентами на вільні робочі місця. За результатами кваліфікаційного інтерв’ю три особи виявили бажання ближче ознайомитися з умовами праці, тому домовилися про подальшу зустріч безпосередньо у відділенні банку. 

Такі заходи ми плануємо проводити й надалі.


4205Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua