Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Результати лабораторних досліджень стану довкілля у червні 2024 року [03 липня 2024  13:18]

Інформацію надано Слов’янською філією Держустанови «Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» згідно з «Планом моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища, лікувально-профілактичних закладів, загальноосвітніх та дитячих навчальних закладів, закладів соціального забезпечення на 2024 рік».

У звітному періоді на території відповідальності Слов’янської філії ДУ «Донецький ОЦКПХ МОЗ» із об’єктів довкілля було відібрано і досліджено:

  • 113 проб атмосферного повітря у Слов’янську, із яких 80 проб на стаціонарному посту спостереження і 8 проб в житловій та рекреаційних зонах - без перевищень. В зоні впливу автомагістралей досліджено 25 проб, із яких 4 мали перевищення встановлених нормативів: 3 проби по вуглецю оксиду (СО) від 1,34 до 1,48 ГДК, 1 проба по азоту діоксиду (NO2) – 13,5 ГДК
  • 1 проба води поверхневих водойм на санітарно-хімічні і 1 проба на мікробіологічні дослідження (оз. Гаряче) - без перевищень
  • проведено 90 вимірів радіаційного фону (3 рази на добу), мінімальний рівень становив 0,09 мкЗв/год, максимальний - 0,14 мкЗв/год, що не перевищує багаторічних досліджень і знаходиться в межах природного рівня.

Також досліджувалася якість води питної централізованого водопостачання. На території Слов’янської ОТГ досліджено 40 проб на санітарно-хімічні показники (без відхилень) і 45 проб на мікробіологічні показники.


120Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua