Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Формируется новый состав общественного совета при исполкоме Славянского городского совета [21 січня 2014  11:57]

Повідомлення ініціативної групи
з підготовки установчих зборів із формування нового складу
громадської ради при виконкомі Слов’янської міської ради
про перенесення установчих зборів

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при виконкомі Слов’янської міської ради відбудуться 12 лютого 2014 року о 14.00 год. в великій залі адмінбудівлі міської ради за адресою: пл. Жов. Революції, 2.

Громадська рада при виконкомі Слов’янської міської ради, як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Строк повноважень складу громадської ради – два роки. У звязку з закінченням строку повноважень створено ініціативну групу з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах з кандидатур, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами.

До складу громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Для підтвердження участі в установчих зборах із формування нового складу громадської ради необхідно надати заяву (зразок додається), підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

УВАГА: для представників організацій, які не входили до попереднього складу громадської ради, до заяви також додаються:

    • рішення керівника інституту громадянського суспільства (якщо інше не передбачено його установчими документами) про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (за наявності);
    • біографічна довідка делегованого представника організації;
    • копії документів, що підтверджують легалізацію організації;
    • коротка інформація про результати діяльності організації протягом останніх двох років.

Документи приймаються ініціативною групою до 1 лютого 2014 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Слов’янськ, пл. Жов. Революції, 2, каб. 309, з 8.00 до 17.00 год. Телефон для довідок: 62-13-09 (відповідальний Кравченко Д.В.).


2767Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua