Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Уведомление об обнародовании проекта регуляторного акта [30 січня 2014  15:42]

Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акту
«Рішення виконкому Слов’янської міської ради «Про Положення про порядок встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери побутових послуг у м.Слов’янськ»
 

Розробник – управління економічного і соціального розвитку Слов’янської міської ради. 

Проект регуляторного акта згідно вимог ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачає порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери побутових послуг в м. Слов’янськ, порядок оформлення погодження режиму роботи, підстави для відмови у погодженні режиму роботи та порядок скасування погодженого режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери побутових послуг.

Проект регуляторного акта «Рішення виконкому Слов’янської міської ради «Про Положення про порядок встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери побутових послуг ум. Слов’янськ» та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на сайті: www.slavrada.gov.ua.  

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.  

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

    • поштою за адресою: 84122, Донецька область, м. Слов’янськ, площа Жовтневої Революції, 2;
    • електронна пошта: postmaster@slavrada.gov.ua; torg@slavrada.gov.ua.

1153Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика