Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗЕВС КЕРАМІКА"


ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗЕВС КЕРАМІКА"Генеральний директор — Богославський Олександр Олексійович 
Місцезнаходження: м.Словянськ, вул.Гончарна, будинок 7 
Телефон: (06262) 66-88-44
Email: info@zeusceramica.com
Офіційний сайт: zeusceramica.com


АТ «Зевс Кераміка» – спільне італійсько-українське підприємство, що на сьогоднішній день є лідируючою компанією з виробництва керамограніту в Україні. Розробка проекту підприємства, технічна підтримка, створення колекцій плитки і навчання працівників – це плідна співпраця з італійськими партнерами, які мають більш ніж 50 річний досвід успішного виробництва плитки в європейській керамічній галузі.

 

Завод складається з масозаготівельного цеху і цеху по виробництву керамічної плитки, які були введені в експлуатацію у 2005 році. Для виробництва керамограніту використовується сучасне італійське устаткування. Співробітники підприємства пройшли навчання на сучасних підприємствах Італії і працюючи на заводі у Слов’янську, продовжують співпрацювати з італійськими фахівцями. У виробничому цеху встановлено дві лінії з виготовлення плитки, ділянки сортування й пакування. У 2013 році була запущена лінія інноваційної технології цифрового декорування плитки, яка дозволяє створювати сучасний дизайн з високоякісним цифровим зображенням. Слідуючи за розвитком цієї нової технології, на Зевс Кераміка щорічно впроваджуються поновлення лінії, маючи на меті максимально задовольнити зростаючі вимоги попиту на ринку керамічної плитки. Як розповів генеральний директор підприємства Олександр Богославський, під час військових дій весни-літа 2014 року,в Слов'янську, одним з найбільш постраждалих підприємств став саме завод «Зевс Кераміка». Тоді він опинився фактично в центрі бойових дій, так як знаходиться між горою Карачун і житловими кварталами «Славважмашу». Не дивлячись на те, що величезні виробничі цехи були схожі на решето, а загальні збитки склали близько трьох мільйонів доларів, завод запрацював знову і Компанія повернула своє місце серед українських виробників керамогранітної плитки. 


Чим «Зевс Кераміка» відрізняється від інших вітчизняних виробників керамічної плитки?

Олександр Богославський: «На теперішній час на Зевсі реалізовано унікальне поєднання досвіду італійських майстрів, неперевершених професіоналів своєї справи, високі професійні здібності наших українських фахівців, та тісна співпраця з італійськими колегами, новітні європейські досягнення у галузі виробництва керамограніту та наявність української сировини яка має унікальні властивості та дуже високу якість визнану у всьому світі. 

Якість продукції заводу поточно контролюється акредитованою лабораторією підприємства, обладнаній відповідно до сучасних вимог. Також зразки продукції підприємства систематично відправляються у спеціалізовану лабораторію Італії для підтвердження на відповідність стандартам ЄС, та для проведення спеціальних тестів яких ми, на жаль, не можемо робити в лабораторіях Україні. 

Кожна інтер'єрна колекція плитки є результатом ретельного вивчення останніх тенденцій, інновацій в галузі, пошуком концепції та відповідного природного матеріалу, його технологічних і графічних модифікацій. Саме так ми створюємо продукт, з високими стандартами якості та найсучаснішим дизайном»
 


Серед напрямків діяльності компанії є:

  • Інтер’єрні колекції. Це кращі дизайнерські рішення та якість керамограніту. Відтворення натуральних кольорів та текстур - каменю, дерева та бетону. 
  • Колекції керамограніту 20 мм. Збільшена товщина плитки та істотна вага дозволяють встановлювати його без сполучних матеріалів, безпосередньо на фальшпідлогу, траву, пісок, гравій.
  • Доповнення основних колекцій - сходинки різних форматів та конфігурацій
  • Індустріальний граніт – колекції керамограніту для місць з високою прохідністю: добре відомий «сіль-перець», моноколори, тактильна плитка 

З переліком продукції можна ознайомитися за посиланням

Хто втілює ідеї італійських майстрів в життя на Вашому заводі? Адже для цього потрібні окремі фахівці. 

Олександр Богославський: «Робітники нашого підприємства — найбільша цінність заводу. Це професіонали своєї справи, які пройшли стажування в Італії та постійно співпрацюють з європейськими колегами». На даний час на підприємстві працює 220 професійних робітників.

«Зевс Кераміку» знають на всій території Україні. Яку частку продукції ви віддаєте на експорт? 

Олександр Богославський: «Потужності виробництва «Зевс Кераміка» дозволяють виробляти від трьох до чотирьох мільйонів м.кв. плитки в залежності від асортименту. Ми представлені у всіх регіонах України. Продажі на експорт складають від 30 до 40% від загального об’єму продажів. Найактивніше ми співпрацюємо з Європою, Канадою та США»

Які плани на майбутнє у Вашого заводу? 

Олександр Богославський: «Ми постійно вдосконалюємось – розширюємо лінійку дизайнів та форматів керамограніту та запускаємо інноваційні для українського ринку продукти. На разі, в планах є будівництво ще одної лінії з виготовлення плитки, що дасть ще більше можливостей для втілення ідей»


268Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика