Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 КНИГАРНЯ Є

КНИГАРНЯ ЄФОП Разживін Віктор Миколайович
Місцезнаходження, м.Слов’янськ, вулиця Василівська, 27 
Телефон: (050) 636-47-24 
Графік роботи: з 9.00-19.00 

Першу українську книгарню відкрито в м. Слов'янську наприкінці грудня 2017 року. Менш ніж за рік книгарня набула репутації магазину з найбільшим вибором українських книг, приємним сервісом (місця для читання, Wi-Fi), а також стала відома мешканцям та гостям міста, як місце культурних зустрічей – презентацій книжок, круглих столів, літературних читань, дитячих заходів. Віктор Миколайович Разживін – директор книгарні та справжній ціновувач книги, викладач зарубіжної літератури в Донбаському педагогічному університеті член журі великого літературного конкурсу “Коронація Слова” розповідає, що бажання відкрити книгарню у викладача було давно, але бракувало грошей.

- Працювати самостійно підприємцю-продавцю книжок у нашому регіоні складно, - каже пан Віктор.

 – Тому довго йшли перемовини з мережею “Є” – вони хотіли відкрити крамницю на Донеччині. Розглядали три міста – Краматорськ, Слов’янськ та Маріуполь. Врешті обрали Слов’янськ. Я кілька разів їздив до Києва на співбесіду. Власники мережі питали, чи зможемо ми тримати їхній рівень, чи знайдемо україномовних продавців, які перспективи торгівлі книжками на півночі Донеччини. З перших днів роботи книгарня показувала досить задовільні показники, було створено 2 робочих місця (продавці — консультанти), самому господарю також доводилося не тільки сфокусувати свою роботу на господарській діяльності книгарні , а і самому надавати консультації споживачам. Книгарня працювала в орендованому приміщенні та на орендованому обладнанні обігових коштів не вистачало на інвестиції в поширенні інформації в проведенні культурних заходів. 

У 2017 році Віктор Разживін взяв участь у програмі “Український донецький куркуль”, захистивши проєкт під назвою: “Розвиток культурного формату “Книгарня Є” у м. Слов'янськ”. Завдяки участі у проєкті В.Разживіну вдалося за отримані гроші не тільки провести ремонт приміщення, облаштувати залу для презентацій та придбати стелажі для книг і меблі, а й додатково створити два нових робочих місця. Це в свою чергу посприяло розширити і покращити асортимент продукції, проводити цінові акції та розпродажі. На базі культурного простору проводити: зустрічі з авторами книг, літературні читання, презентації нових надходжень до книгарні.

- Хто Ваш клієнт?

- Мешканець міста, який цікавиться книжками. Основний продукт,який займає першу сходинку — це дитяча книга.

- Які плани на майбутнє? Зараз багато в великих містах поєднують формат магазину і кафе. Чи не виникали у вас такі плани?

- В майбутньому таке бажання є. Це було б дуже цікаво для мешканців нашого міста.

- На які книжкові новинки слід чекати найближчим часом?

- Культовий роман відомої американської письменниці Голлі Блек "Жорстокий принц” вже з 8 лютого у нашій мережі. Це бурхливе поєднання темного фентезі та підліткової драми.

- Які проєкти уже запроваджено в книгарні?

- Проєкт “Дитяча субота”, де проходить не лише знайомство дітей з книжками, а й веселі майстер-класи та конкурси. 265Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика