Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 КЛІНІКА РЕПРОДУКТИВНОЇ МЕДИЦИНИ

КЛІНІКА РЕПРОДУКТИВНОЇ МЕДИЦИНИТОВ Медичний центр "Клініка репродуктивної медицини доктора Айзятуловой"
Директор: Айзятулова Ельміра Максутовна, 
Адреса: м.Словянськ, вул.Центральна, 4 
Телефон: (066) 240-22-22
E-mail: doctor.aizyatulova@ukr.net 
Офіційний сайт: doctoraizyatulova.061.ua

Проблеми безпліддя в нашій країні стають все більш актуальними. Щодня десятки сімей звертаються за допомогою до лікарів-репродуктологів у всіх містах. З початку бойових дій у м. Донецьку Ельміра Айзятулова 8 років працювала головним лікарем медцентру "Сім'я". І навіть коли чотири роки тому в рідному місті вже була важка техніка, невідомі люди в камуфляжі, щоденний обстріл, вона не могла кинути улюблену роботу і пацієнтів. Як тільки рідні опинилися у безпечному місці, перед Ельмірою Максутовной стало головне питання, знайомий дуже багатьом переселенцям: що робити далі? «Без улюбленої роботи не зможу",- подумала лікар-репродуктолог, тому твердо вирішила відкрити клініку у місті Слов’янськ. Адже це одне з екологічно чистих міст в області,що важливо в репродуктивній медицині. "Слов'янськ мені завжди подобався, і враховуючи, що у нас тут дача в Лимані, я дуже часто приїжджала сюди, - згадує Ельміра Айзятулова.- Таке тихе, спокійне,курортне місто, оточене лісами. І тут дуже хороша комфортна екологічна обстановка, немає великих промислових виробництв. Для того, щоб робити процедури штучного запліднення, потрібні свіже повітря і чиста екологія. Я вирішила, що Слов'янськ в цьому відношенні найбільш прийнятний».
 
Відкриття клініки відбулося 30 березня 2015 року. Розмістилися в орендному приміщенні, про яке дізналися в оголошенні на сайті. Починали працювати на обладнанні, частину якого вдалося вивезти з м. Донецька, частину взяли в оренду. З часом через грантові програми(у тому числі, обласну програму "Український донецький куркуль") поступово придбавали нове обладнання.
 
«Коли ми починали, нас було 7 осіб, так що спочатку практично зі мною була вся моя команда. Всі тут і залишилися працювати. Це потім до нас стали підключатися і місцеві фахівці", - розповідає Айзятулова Ельміра. За отримані кошти підприємству вдалося придбати власний газовий інкубатор нового покоління, який значною мірою збільшив кількість позитивних результатів (56% позитивно отриманих вагітностей) при проведенні ЕКЗ. ТОВ “Медичний центр "Клініка репродуктивної медицини доктора Айзятуловой", є єдиною клінікою репродуктивної медицини в Донецькій області, куди звертаються сім'ї, що втратили надії на появу дитини. У клініці займаються лікуванням як жіночого, так і чоловічого безпліддя. 

В клініці проводиться весь комплекс з організації штучного запліднення, який починається з проведення медичних обстежень і закінчується веденням і підтримкою вагітних жінок, є все необхідне обладнання і фахівці, які дозволяють робити не тільки стимулювання репродуктивних функцій чоловіків і жінок, але і заморожує і зберігає клітини, і навіть вирощують ембріони до їх дозрівання до переносу в тіло жінки. 

Клініка має все необхідне діагностичне, лікувальне і операційне обладнання для того, щоб проводити роботу зі штучного запліднення з самого початку і до кінця. Тут працюють з абсолютно різними патологіями і намагаються вирішити проблеми комплексно. На обліку у клініці стоять понад 1,5 тис. пацієнтів не тільки міста Слов'янська, а й найближчих міст- сусідів. На базі клініки працює власна лабораторія завдяки, якій можна доволі швидко отримати інформацію про стан здоров'я пацієнта; проводяться різні навчальні програми для студентів, інтернів Донецького медичного університету та лікарів. На теперішній час у клініці працюють 30 осіб, з них (50% - внутрішньо переміщені особи). На обліку перебуває близько півтори тисячі осіб.
 
В найближчому майбутньому клініка планує розширити лабораторію з попередімплантаційним генетичним дослідженням ембріонів. 

Медичний центр «Клініка репродуктивної медицини доктора Айзятулової» в місті Слов’янськ отримав нагороду від компанії «Знак Якості» - звання ЛІДЕР РОКУ 2019 в категорії – Медичні центри. 

Індивідуальний підхід до кожного клієнта забезпечує високу ефективність роботи закладу, а головне, задовольняє очікування пацієнтів.
261Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика