Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЕРАМІЧНІ МАСИ ДОНБАСУ»

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЕРАМІЧНІ МАСИ ДОНБАСУ» 


Генеральний директор — Меленець Володимир Олексійович
Адреса: м. Словянськ, вул.Гончарна, будинок 8
Телефон: (050)4739140
E-mail: office@dcb.com.ua  

ТОВ «Керамічні Маси Донбасу» - сучасне підприємство, яке динамічно розвивається, введено в експлуатацію з 2005 року, як міжнародний проект, який був реалізований українським підприємством спільно з європейськими лідерами в області виробництва кераміки. 


Яка головна ціль створеного підприємства? 

Володимир Меленець: “Одною з головних цілей створення підприємства є формування умов для розвитку керамічного бізнесу не тільки у місті, й в Україні в цілому”
 
З яких виробничих цехів складається підприємство? 

Володимир Меленець: “Завод має дві дільниці:

  • мокрого помелу, яка складається з кульових млинів періодичного помелу, об’ємом 38 м3; баштової розпилювальної сушарки, продуктивністю – 3000 кг/год.; накопичувальних силосів, та обладнання ситового та магнітного збагачення суспензій;
  • сухого помелу і змішування, який включає в себе лінію сухого помелу, 2 лінії виробництва пластичних вакуумованих мас та лінії сухих керамічних сумішей. Максимальна продуктивність ліній становить до 11-ти тон на годину”;
  • дільниці виробництва сходів, плінтусів та інших добірних елементів з керамічного граніту.

Як здійснюється процес виробництва? 

Процес виробництва мас починається з розробки та апробації рецептів. Наступний крок – тестування та контроль якості сировинних матеріалів. Це загальні вимоги для всіх технологій виробництва мас на підприємстві. 

На дільниці сухого помелу та змішуванні проводиться роздільний помел кожного з мінералів з подальшим складуванням напівфабрикатів в силосах. В залежності від рецепту система автоматично дозує компоненти, гомогенізує їх та направляє або на фасування (для сухих мас), або на зволоження, формовку та вакуумування з подальшою упаковкою та складуванням. 

На дільниці мокрого помелу сировинні матеріали дозуються згідно рецепту, та подаються разом з очищеною водою до шарового млина, де впродовж 8-12 годин перетираються за допомогою надміцних керамічних куль. Після помелу маса сушиться та гранулюється на баштовій розпилювальній сушарці або збезводнюється на фільтрпресі. 

Всі процеси на кожнім етапі переробки ретельно контролюються спеціалістам з якості. 


Яку продукцію виготовляють на підприємстві? 

Як розповів генеральний директор підприємства Володимир Меленець, на заводі виготовляють керамічні маси різні за складом та застосуванням (порошки для шлікерного лиття та напівсухого пресування, пластичні маси для ручного та машинного формування, гранульовані порошки для ізостатичного пресування,пудри тонко-молотих глин та каолінів, сухі суміші).Технологічний процес ТОВ «Керамічні Маси Донбасу» дозволяє виробляти окрім стандартного, достатньо великий діапазон сумішей для різних галузей керамічної промисловості та виробництва вогнетривів. 


Починаючи з 2017 року ТОВ «Керамічні маси Донбасу» реалізує новий проект з виробництва унікальних виробів з керамічного граніту: вази, сходи, плінтуса під торговою маркою «Керамічна мануфактура Донбасу». Завдяки проекту додатково створено 17 нових робочих місць.В чому виражається особливість заводу? 

“Відмітною особливістю заводу є його технологія, завдяки якій можливий роздільний помел компонентів та висока точність дозування і ефективне змішування”, - розповідає директор. 

Хто розробляє рецептуру мас? 

Розробка рецептів та технологій для споживача, а також технічна підтримка використання мас, здійснюється безкоштовно кваліфікованими технологами заводу. 

У 2009 році була розроблена та зареєстрована серія екологічно чистих продуктів, які випускаються під торговою маркою ECOBODY. Продукти цієї серії виготовлені з натуральних природних мінералів, які пройшли доскональний екологічний та радіологічний контроль із використанням найновіших методів контролю та виробництва. 

Система управління якістю продукції сертифікована згідно міжнародним стандартам серії ISO 9000. 


Яка чисельність працівників на підприємстві? 

На даний момент на підприємстві працює 64 робітника. Це висококваліфіковані кадри, які постійно удосконалюють свої знання шляхом постійного дослідження та впровадження нових технологій в сфері виробництва мас.

Які плани на майбутнє? 

У зв’язку зі скороченням керамічних ринків збуту, підприємство планує випускати продукцію не керамічного характеру для підкорення нових ринків. Підприємством придбано та змонтовано нову сучасну лінію з виробництва керамічних мас. 

У майбутньому підприємство планує придбати устаткування для гідроабразивної різки. Це дасть можливість значно розширити асортимент виробляємої продукції, створити не менш ніж 4 нових робочих місць на першому етапі, а загалом 10 – за умови розвитку проекту.


121Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика