№
п/п
|
Назва вакантної посади
|
Кількість
одиниць
|
Дата оголошення конкурсу та строк прийому документів
|
П.І.П.
претендентів на посаду, які надали пакет документів на конкурс
|
Дата народження претендента
|
Освіта
|
Спеціальність
|
2017 рік
|
1
|
Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності
|
1
|
05.01.2017
прийом документів
по 03.02.2017,
конкурс проведено 10.02.2017,
переможець конкурсу - Гетьман А.К.
|
Гетьман А.К.
(заява подана 02.02.2017)
|
03.06.1977
|
Повна вища
|
Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів;
Економіка підприємства
|
2
|
Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності (на термін соціальної відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
|
1
|
05.01.2017
прийом документів
по 03.02.2017,
конкурс проведено 10.02.2017,
переможець конкурсу - Степанчук О.Ю.
|
Степанчук О.Ю.
(заява подана 03.02.2017)
|
30.04.1986
|
Повна вища
|
Облік і аудит
|
3
|
Заступник начальника з фінансово–економічних питань відділу освіти
|
1
|
19.01.2017
прийом документів
по 17.02.2017
|
Валковська Т.М.
(заява подана 16.02.2017)
|
14.03.1973
|
Повна вища
|
Облік і аудит
|
4
|
Головний спеціаліст відділу освіти
|
1
|
19.01.2017
прийом документів
по 17.02.2017
|
|
|
|
|
5
|
Головний спеціаліст виробничо-технічного відділу управління житлово-комунального господарства
|
1
|
26.01.2017
прийом документів
по 24.02.2017
|
Мільська І.М.
(заява подана 16.02.2017)
|
18.06.1963
|
Повна вища
|
Економіка та організація машинобудівної промисловості
|
6
|
Спеціаліст 1 категорії відділу розвитку курорту, туризму та зовнішніх відносин управління інвестицій, енергоефективності та зовнішніх відносин
|
1
|
23.02.2017
прийом документів
по 24.03.2017
|
Котлярова Т.Л.
(заява подана 24.03.2017)
від подальшої участі у конкурсі відмовилася
(заява подана 13.04.2017)
|
26.07.1984
|
Повна вища
|
Педагогіка і методика середньої освіти. Математика
|
7
|
Спеціаліст 1 категорії відділу освіти
|
1
|
23.02.2017
прийом документів
по 24.03.2017
|
|
|
|
|
8
|
Заступник начальника відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту
конкурс проведено
19.04.2017, переможець конкурсу - Жужукіна С.Г.
|
1
|
09.03.2017
прийом документів
по 07.04.2017
|
Жужукіна С.Г.
(заява подана 05.04.2017)
|
13.11.1980
|
Повна вища
|
Облік і аудит
|
9
|
Адміністратор Центру надання адміністративних послуг міста Слов’янська
конкурс проведено
19.04.2017, переможці конкурсу -
Чевела В.В.
та Верещага В.В.
|
2
|
16.03.2017
прийом документів
по 14.04.2017
|
Чевела В.В.
(заява подана 05.04.2017)
|
09.09.1988
|
Повна вища
|
Професійне навчання. Технологія харчової промисловості та організація громадського харчування
|
Колесник С.М.
(заява подана 05.04.2017)
|
18.05.1981
|
Повна вища
|
Правознавство
|
Верещага В.В.
(заява подана 06.04.2017)
|
19.01.1979
|
Повна вища
|
Початкове навчання;
Менеджмент організацій
|
10
|
Спеціаліст 1 категорії відділу діловодства та організаційного забезпечення (на термін соціальної відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами основного працівника)
конкурс проведено
25.04.2017, переможець конкурсу -
Крайчев Б.А.
|
1
|
23.03.2017
прийом документів
по 21.04.2017
|
Демченко Ю.Л.
(заява подана 20.04.2017)
|
24.04.1985
|
Повна вища
|
Екологія та охорона навколишнього середовища
|
Боднарчук К.В.
(заява подана 20.04.2017)
|
27.09.1990
|
Повна вища
|
Математика
|
Крайчев Б.А.
(заява подана 20.04.2017)
|
29.08.1972
|
Повна вища
|
Промислове
та цивільне будівництво
|
Волкова Д.А.
(заява подана 21.04.2017)
|
01.10.1993
|
Повна вища
|
Документознавство та інформаційна діяльність
|
11
|
Спеціаліст 1 категорії відділу освіти
конкурс проведено
04.05.2017, переможець конкурсу -
Романенко Є.В.
|
1
|
30.03.2017
прийом документів
по 28.04.2017
|
Романенко Є.В.
(заява подана 27.04.2017)
|
11.08.1979
|
Повна вища
|
Дефектологія
|
12
|
Начальник відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи
конкурс проведено
30.05.2017, переможець конкурсу -
Нікулеско С.Б.
|
1
|
27.04.2017
прийом документів
по 26.05.2017
|
Нікулеско С.Б.
(заява подана 25.05.2017)
|
27.06.1963
|
Повна вища
|
Колесний і гусеничні машини (офіцер-інженер)
|
13
|
Головний спеціаліст відділу по обліку та розподілу житлової площі (на термін соціальної відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами основного працівника)
конкурс проведено
30.05.2017, переможець конкурсу -
Синєгубова О.А.
|
1
|
27.04.2017
прийом документів
по 26.05.2017
|
Синєгубова О.А.
(заява подана 25.05.2017)
|
24.02.1977
|
Повна вища
|
Хімічна технологія неорганічних речовин
|
14
|
Спеціаліст 1 категорії відділу розвитку курорту, туризму та зовнішніх відносин управління інвестицій, енергоефективності та зовнішніх відносин
конкурс проведено
21.06.2017., переможець конкурсу - Куренна К.Д.
|
1
|
18.05.2017
прийом документів
по 16.06.2017
|
Куренна К.Д.
(заява подана 24.05.2017)
|
20.07.1994
|
Базова вища
|
Філологія
|
15
|
Адміністратор Центру надання адміністративних послуг міста Слов’янська
конкурс проведено
21.06.2017., переможець конкурсу - Вакуленко А.З.
|
1
|
18.05.2017
прийом документів
по 16.06.2017
|
Вакуленко А.З.
(заява подана 25.05.2017)
|
18.02.1989
|
Повна вища
|
Облік і аудит
|
16
|
Головний спеціаліст-юрисконсульт управління житлово-комунального господарства
|
1
|
08.06.2017
прийом документів
по 07.07.2017
|
Колесник С.М.
(заява подана
12.06.2017), відмова від участі у конкурсі, заява від 06.07.2017
|
|
|
|
17
|
Спеціаліст 1 категорії сектору з питань містобудування та архітектури управління містобудування та архітектури
конкурс проведено
19.07.2017, переможець конкурсу – Струцька Т.М.
|
1
|
08.06.2017
прийом документів
по 07.07.2017
|
|
|
|
|
18
|
Спеціаліст 1 категорії відділу з ведення реєстраційного обліку місця проживання та місця перебування фізичних осіб
на термін соціальної відпустки по вагітності та пологам основного працівника
конкурс проведено
03.08.2017, переможець конкурсу – Янько О.В.
|
1
|
29.06.2017
прийом документів
по 28.07.2017
|
Литвинова Є.О.
(заява подана 20.07.2017),
відмова від подальшої участі у конкурсі, заява від 02.08.2017
|
11.01.1986
|
Повна вища
|
Економіка підприємства
|
2
|
29.06.2017
прийом документів
по 28.07.2017
|
Янько О.В.
(заява подана 21.07.2017)
|
19.03.1983
|
Повна вища
|
Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання
|
19
|
Спеціаліст 1 категорії сектору профілактичної роботи та соціального захисту дітей служби у справах дітей
конкурс проведено
03.08.2017, переможець конкурсу – Костіна О.В.
|
1
|
29.06.2017
прийом документів
по 28.07.2017
|
Костіна О.В.
(заява подана 25.07.2017)
|
30.04.1993
|
Вища,
перший (бакалаврський) рівень
|
Психологія
|
20
|
Начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції
конкурс проведено
12.09.2017, переможець конкурсу – Борисенко Р.О.
|
1
|
27.07.2017
прийом документів
по 25.08.2017
|
Решетняк В.М.
(заява подана 09.08.2017)
|
29.10.1967
|
Повна вища
|
Дошкільне виховання, Психологія;
Правознавство
|
Борисенко Р.О.
(заява подана 16.08.2017)
|
04.02.1975
|
Повна вища
|
Правознавство
|
21
|
Начальник відділу капітального будівництва
конкурс не відбувся, кандидат на посаду не з’явився для участі у конкурсі
|
1
|
03.08.2017
прийом документів
по 01.09.2017
|
Бобух О.В.
(заява подана 31.08.2017)
|
22.04.1985
|
Повна вища
|
Водопостача-ння та водовідведення
|
22
|
Начальник відділу капітального будівництва
|
1
|
21.09.2017
прийом документів
по 20.10.2017
|
Бобух О.В.
(заява подана 17.10.2017)
|
22.04.1985
|
Повна вища
|
Водопостача-ння та водовідведення
|
23
|
Заступник начальника відділу охорони здоров’я,
конкурс проведено 27.11.2017, переможець конкурсу – Порохняк М.І.
|
1
|
19.10.2017
прийом документів
по 17.11.2017
|
Порохняк М.І.
(заява подана 14.11.2017)
|
03.08.1975
|
Повна вища
|
Лікувальна справа;
Менеджмент організацій
|
24
|
Начальник управління житлово-комунального господарства,
конкурс проведено
27.11.2017, жоден з кандидатів не пройшов за конкурсом
|
1
|
26.10.2017
прийом документів
по 24.11.2017
|
Секлецов А.В. (заява подана 21.11.2017)
|
25.05.1968
|
Повна вища
|
Економіка підприємства; Державне управління
|
Власов О.Б.
(заява подана 23.11.2017)
|
24.04.1973
|
Повна вища
|
Обладнання хімічних виробництв та підприємств будівельних матеріалів
|
25
|
Спеціаліст 1 категорії-відповідальний секретар адміністративної комісії при виконавчому комітеті конкурс не відбувся
|
1
|
02.11.2017
прийом документів
по 01.12.2017
|
Секлецов А.В.
(заява подана 01.12.2017)
|
25.05.1968
|
Повна вища
|
Економіка підприємства;
Державне управління
|
26
|
Головний спеціаліст Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю,
конкурс проведено
12.12.2017, переможець конкурсу – Саламатова О.О.
|
1
|
02.11.2017
прийом документів
по 01.12.2017
|
Саламатова О.О.
(заява подана 29.11.2017)
|
14.02.1974
|
Повна вища
|
Промислове і цивільне будівництво
|
27
|
Головний спеціаліст-юрисконсульт Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю,
конкурс проведено
12.12.2017, переможець конкурсу – Тимченко Л.Л.
|
1
|
02.11.2017
прийом документів
по 01.12.2017
|
Тимченко Л.Л.
(заява подана 16.11.2017)
|
08.03.1980
|
Повна вища
|
Правознавство
|
28
|
Головний спеціаліст-юрисконсульт управління житлово-комунального господарства
конкурс проведено 25.01.2018, переможець конкурсу – Павлов О.В.
|
1
|
16.11.2017
прийом документів
по 15.12.2017
|
Тихонова О.О.
(заява подана 15.12.2017)
|
20.01.1983
|
Повна вища
|
Управління персоналом і економіка праці;
Правознавство
|
Павлов О.В.
(заява подана 15.12.2017)
|
22.12.1981
|
Вища,
перший (бакалаврський) рівень
|
Правознавство
|
29
|
Начальник управління житлово-комунального господарства
конкурс проведено 17.01.2018, переможець конкурсу – Секлецов А.В., Башкаєв В.Г. – зарахований до кадрового резерву на цю посаду
|
1
|
07.12.2017
прийом документів
по 05.01.2018
|
Каліберда Д.М.
(заява подана 26.12.2017)
|
06.11.1979
|
Повна вища
|
Енергетика сільськогосподарського виробництва
|
Секлецов А.В.
(заява подана 26.12.2017)
|
25.05.1968
|
Повна вища
|
Економіка підприємства;
Державне управління
|
Башкаєв В.Г.
(заява подана 27.12.2017)
|
04.12.1979
|
Повна вища
|
Економіка і підприємництво;
Маркетинг
|