Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Виїзна нарада у вузловій лікарні [11 січня 2017  16:55]11 січня заступник міського голови Юрій Підлісний провів виїзну нараду в КЛПЗ «Вузлова лікарня м.Слов’янська». На нараді були присутні начальник відділу охорони здоров’я Олена Джим, головний лікар Станіслав Ставнічий та представник підрядної організації, яка виконує ремонтні роботи у лікарні. Вони оглянули перший поверх будівлі, де будівельники ремонтують приміщення стаціонарного відділення та намітили завдання на найближчий час.

Нагадуємо, що на реалізацію проекту «Капітальний ремонт стаціонарного корпусу КЛПЗ «Вузлова лікарня» з міського бюджету в 2016 році було виділено 1,5 млн. грн.

З 1 квітня 2016 року на базі вузлової лікарні почала роботу амбулаторія № 10 Центру первинної медико-санітарної допомоги, консультативна поліклініка з денним стаціонаром, фізіотерапевтичним, рентгенологічним відділеннями. Після проведення капітального ремонту стаціонарного корпусу на його площах планується розмістити отоларингологічне відділення і вищезазначені структурні підрозділи. 877Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика