Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
У Слов’янську реалізується муніципальна енергетична реформа [22 травня 2017  16:48]З 16 по 18 травня у м.Київ відбулася друга навчальна сесія з енергетичного аудиту будівель в рамках Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні". 

Енергоменеджер Слов’янської міської ради Олександр Корчма проходить навчання з енергоаудиту на основі методики норвезької компанії ENSI та її спеціалізованого програмного забезпечення для сектору будівель ЕАВ. Навчальний план складається з трьох навчальних сесій (тривалістю 3 дні кожна) з квітня по липень 2017 року та виконанням між сесіями домашнього завдання. 

Метою тренінгової програми ENSI є навчити спеціалістів проводити енергетичний аудит будівель, надавши їм уміння щодо ідентифікації проектів та сканування для того, щоб обрати придатні проекти, виконання дисциплінарних енергетичних розрахунків з використанням програмного продукту ENSI ЕАВ, проведення енергоаудиту та підготовки звіту з енергоаудиту, що буде використовуватись як основа для добору і впровадження енергоефективних заходів. 

Наприкінці курсу необхідно пройти тестування для отримання сертифікату. 917Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика