Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Роботи з благоустрою міста [08 листопада 2019  15:09]

Оцінка роботи місцевої влади в значній мірі залежить від зовнішнього вигляду нашого міста. Саме це забезпечує комунальне підприємство Слов’янської міської ради КП«Благоустрій».

Сприятливі погодні умови дозволяють підприємству виконувати поточний ремонт асфальто-бетонного покриття доріг. Роботи виконано по вулицях Корольова, Університетська, Банківська в районі зупиночного пункту САТУ. На сьогодні КП «Благоустрій» ведуться роботи з ліквідації дрібного та середнього пошкоджень проїзної частини дороги на в’їзді до медичного закладу з вул. Ярослава Мудрого.

З плюсовою температурою зовнішнього повітря комунальним підприємством продовжується літнє утримання вулично-дорожньої мережі не тільки в центральній частині міста.

На сьогодні КП«Благоустрій» виконує роботи з очищення ґрунтових наносів проїзної частини вулиці Данила Галицького, довжиною два кілометри. Для виконання робіт задіяна спеціалізована техніка, придбана за кошти міського бюджету, в кількості 4 одиниці.

Одночасно, з метою додержання правил утримання зелених насаджень, комунальним підприємством виконуються роботи з підготовки квітників на пл.Соборна до зими.


376Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика