Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Українсько-Словацький бізнес-форум [10 лютого 2020  16:53]

Управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ради інформує про проведення Українсько-Словацького бізнес-форуму 20-21 лютого 2020 року у м. Сенец (Словаччина), який організовує ГС «Міжнародний центр сприяння підприємництву» спільно з Посольством України в Словацькій Республіці та компанією «Нова Інтернаціональна Корпорація».

Мета проведення форуму – популяризація вітчизняних виробників в країнах ЄС, залучення інвестицій в український бізнес, просування українських компаній на словацький ринок.

Ключові сфери бізнес-форуму: будівництво, виробництво будівельних матеріалів, впровадження нових енергозберігаючих технологій у будівництві та функціонуванні житлових будинків.

Для більш інформативної презентації українських компаній учасникам заходу пропонується підготувати промоційні матеріали щодо компаній, які вони представляють, та новітні технології, які використовують або пропонують (інформаційні буклети, презентації у вигляді слайд шоу, зразки будівельних матеріалів, тощо).

Мова заходу – англійська/українська; індивідуальні переговори, у разі потреби, будуть забезпечені перекладачами.

Контактна особа з питань проведення форуму – заступник Голови Центру з міжнародних питань Вадим Внуков, тел. (097) 983-21-52.


263Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика