Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
У Слов'янську з'явились необхідні медпрепарати, - Вадим Лях [12 травня 2022  14:47]

Центр первинної медико-санітарної допомоги закупив партію медичних препаратів для лікування серцево-судинних захворювань, захворювань щитовидної залози, цукрознижувальні, протисудомні, інгалятори для астматиків. Про це повідомив начальник міської військової адміністрації Вадим Лях.

Ліки можна отримати безкоштовно, після огляду лікаря, у своїй амбулаторії.

Пацієнти амбулаторій №8 та №10, які тимчасово не працюють, мають звернутися до амбулаторії №1, за адресою вул. Банківська, 85.

Якщо людині через вік або хворобу важко дійти до амбулаторії, звернутися за ліками може родич або навіть сусід. Головне – пред'явити паспорт пацієнта та медичну карту. 

Крім того, до міста надійшов інсулін. Люди, які потребують цього препарату, можуть отримати його в кабінеті №24 поліклініки міської клінічної лікарні. Умовою безкоштовного отримання є надання медичної документації.

Також у поліклініці ведуть амбулаторний прийом хірург, травматолог, лор, гінеколог, стоматолог-хірург. У дитячій поліклініці по понеділках, середах, п'ятницях консультують дитячі вузькі фахівці.

"Нагадаю, що клінічна лікарня надає екстрену стаціонарну допомогу за такими напрямками: хірургія, травматологія, гінекологія, терапія, кардіологія, неврологія. Ми разом! Тримаємось!" - зазначив Вадим Лях.


147Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua