Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Робочий візит до дитячих лікувальних закладів [15 грудня 2014  18:34]

                       

Сьогодні, 15 грудня, виконуючий обов'язки міського голови, секретар міської ради Олег Зонтов, заступник міського голови Віктор Воропаєв та начальник відділу охорони здоров'я Олена Джим з робочим візитом відвідали дитячу лікарню та амбулаторію № 4 Слов'янська. Міське керівництво оглянуло лікувальні заклади та зустрілося з працівниками лікарень. 

Після звільнення з окупації Слов’янська силами волонтерів, робітників лікарні при підтримці міської ради та благодійних організацій у дитячий лікарні були проведені відновлювальні роботи: відремонтовано дах харчоблоку та приймального покою, вставлені пластикові вікна, зроблені відкоси, здійснено косметичний ремонт приміщень. Завдяки допомозі Міжнародного Червоного Хреста вхідний блок приймального покою замінений на новий пластиковий з великими скляними вітражами. 

Благодійна допомога приходить з усієї України. Лікарнею отримані продукти харчування, іграшки, одяг, лампочки. За допомогою військових на 10 тис. грн. були придбані медикаменти та привезений електрогенератор, який дасть змогу забезпечити лікарню електроенергією в умовах аварійних відключень. 

Харчоблок дитячої лікарні забезпечений продуктами в повному обсязі. Є запаси круп, борошна, овочів та фруктів. 

Також завідувач амбулаторією №4 Сергій Агапов розповів, що під час бойових дій в амбулаторії було пошкоджено більше 80% вікон. Завдяки благодійникам та допомоги з Олександрії були проведені відновлювальні роботи та замінені вікна в поліклініці. 

Установи працюють в плановому режимі.


689Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика